autobazar carsO firmě

Současná společnost byla založena Petrem Skálou, který má již v obchodování s vozidly dvacetiletou praxi, v roce 2010. Ovšem tento autobazar provozuje v Říčanech u Prahy už více jak 17 let, ale předtím pod jinou společností.

Výkup vozidel

Naší hlavní činností je výkup vozidel – klient nám prodá vozidlo a my mu dáme kupní cenu (klient se o další prodej se nestará, veškerou agendu jako je přihlášení, opravy a pojištění děláme na naše náklady od data koupě).

Dále děláme zprostředkování prodeje - klient nám dá vozidlo do komise (zůstává tedy vlastníkem, platí si pojištění na vozidlo dokud se neprodá a nedostane peníze ponížené o provizi autobazaru).

Také zprostředkováváme financování koupě našich vozidel u úvěrových společností (sAutoleasing a.s., Moneta auto a.s. a ESSOX a.s.) a zajišťujeme pojištění vozidel, povinné ručení, havarijní i doplňkové pojištění.

Klienti se za námi vrací

Všechny autobazary fungují na podobném principu. Naší velkou výhodou je dlouholeté působení na trhu, proto se k nám naši klienti vrací a své auto nám nechávají v komisi, což poukazuje na to, že nám věří.

Najdete u nás různá vozidla - většinou pěkná a čistá, ale samozřejmě i taková, která mají hodně najeto nebo jsou nějak poškození. Vždy ale garantujeme férovou cenu.

Máte dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.

1